Prekvapivá láska

7. dubna 2008 v 13:47 |  FAN FICTION
"A já tebe." řekla Abby do telefonu a přes prosklené dveře viděla, že přichází Gibbs. "No, musím končit, mám tady šéfíka. Ahoj," řekla a zavěsila. "Co pro mě máš Abby? Doufám, že jsi něco z tý bedny dostala." řekl Gibbs. "Vlastně, je to harddisk, bedna je něco kam si třeba ukládáš nářadí nebo věci když se stěhuješ nebo taky..." "Abby!" přerušil jí Gibbs."Ok, promiň, ale nemusíš hned křičet, i když to bys nebyl ty. Takže většina souborů byla smazána a protože poddůstojník White měl skvělej prográmek, ty data se nedají obnovit. Našla jsem ale pár telefoních hovorů, náš poddůstojník se je snažil poškodit, aby se nedaly rozšifrovat, jenže na tohle mám zas dobrej prográmek já." řekla Abby a usmála se na Gibbse."Dobrá práce Abby, dostaň to z počítače na pásku."
Gibbs přicházel do kanceláře, směřoval přímo ke svému stolu, když procházel kolem toho Tonyho zastavil se a otočil se směrem k němu. Ležel tam pyramidový náramek, Gibbs ho zvedl.
"Hej, šéfe, hledáš něco?" přiskočil ke Gibbsovi Tony. "Ne, díky, DiNozzo."odpověděl Gibbs. "Dal ses na death metal? zeptal se přeci jen šéf. "Co?" Tony nechápal. Gibbs ukázal na náramek. "Jo, no, ne, tohle není moje, to sem našel doma." "A nosíš to s sebou proč?" zeptal se znovu Gibbs. "No, já sem myslel, že by se to třeba mohlo hodit Abby, je to dost její styl, nemyslíš? Ale jestli se to líbí tobě, tak máš samozřejmě přednost," zavtipkoval Tony.
"Nazdar, pánové," pronesla Abby. "Tady nesu tu pásku, jsou to celkem čtyři hovory se ženou, která se jmenuje Crystal, asi se znají důvěrně." "Proč myslíš, Abby? "ptal se Tony. "No, protože se oslovujou vzájemně medvídku, zlatíčko atd." "Takže ten důvod proč se je snažil zničit mohl být manžel," řekl Tony." Ale proč si je nahrával do počítače?" pronesl Gibbs. Abby se poslušně přihlásila. Gibbs ji vyzval pozdvyhnutím obočí. "No, víš, Gibbsi, když se dva lidi milujou, ale nemůžou spolu být moc často, třeba proto, že jeden je ženatý, tak si chtějí být co nejblíž. Je spousta možností jak toho docílit fotky v peněžence, na ploše počítače, vytištěný emaily nebo záznamy hovorů." skončila Abby. "Dobrá teorie, Abby." zhodnotil Tony. "Mám i číslo té Crystal, Gibbsi." podala papírek Gibbsovi. "Vážně dobrá práce, Abby" pochválil jí Gibbs.
"Tony vem to k Abby do laborky, ať z toho dostane, co může a ať je to rychle." "Jdu na to, šéfe" řekl Tony.
"Abby, mám pro tebe práci" "Moc hezký pozdravení, Tony" řekla Abby a ani se neotočila od počítače. "Ahoj Abby, rád tě zase vidím," řekl Tony a zezadu ji objal. "Lepší?" "Jo. Tak co pro mě máš?" "V domě Crystal Martinové a jejího manžela, jsme našli tuhle zbraň a tyhle náboje. Zbraň byla v trezoru a vypadá nepoužitě, každopádně Gibbs tě prosím, abys to skoukla a to co nejrychleji." řekl Tony "Fakt mě prosí?" užasle koukala Abby. "Ne, ale já jsem slušně vychovanej." usmál se na ni Tony. "Ok, až to budu mít, tak zavolám." "Dobře," řekl Tony a pomalu odcházel, po pár krocích se ale otočil zpět k Abby. Vytáhl z kapsy pěněženku, otevřel ji a nasměroval na ni, "Abby? Já miluju." Abby se otočila a v peněžence uviděla svoji fotku, usmála se, vzala do ruky myš a shodila otevřený program na lištu počítače, "Já taky, Tony."
Abby byla hotová a tak volala Gibbsovi, ten se dolů dostavil i s jejím nápojem. Stála u pracovního stolu směrem k výtahu, takže ho ihned zaregistrovala a spustila co našla. Gibbsův pohled ovšem nepadl na zbraň, kterou držela v ruce a popisovala jak byla perfektně vyčištěná, ale na počítač za jejími zády.
"Řekni, že to není pravda, Abby," řekl Gibbs. "Co? Bohužel je to pravda, myslela jsem, že budeš rád, když něco najdu, vždyť ti to může s řešením případu, máš hnedka..." Abby nedokončila větu, protože si to uvědomila, otočila se ke svému počítači. "Řekni, že to není pravda" opakoval Gibbs. "Není to pravda, Gibbsi," odpověděla Abby. "Teď mi řekni pravdu," řekl znovu Gibbs. "Je to pravda," řekla znovu Abby. "Jak dlouho? ptal se Gibbs. "Ne moc dlouho, pár týdnů," řekla Abby. "Co ti říká pravidlo číslo 12?" "Co říká mě? Mě neříká nic, Gibbsi, tohle jsou tvoje pravidla, který vycházej z tvých zkušeností, ne z mých." bránila se Abby. "Jo to máš pravdu," řekl Gibbs. "No tak, vždyť o nic nejde, Tonyho znám dlouho, vím jakej je." "A přesto ses rozhodla?" zeptal se Gibbs ironicky. "Gibbsi, Tony není o nic horší než ty, koukni na svoje tři manželství." řekla Abby. "Ale tady jde o tebe, pamatuješ, co jsem ti řekl tehdy ve výtahu?" "Jo, že mi nikdo neublíží a to je pravda, protože Tony mi neublíží." "Tak jo, ale ať je to tak, protože jestli ne, tak pak já ublížím jemu." "A co mu uděláš, zlomíš mu srdce?" řekla se smíchem Abby. "Ne, zabiju ho," odpověděl Gibbs.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jasmína Jasmína | E-mail | Web | 8. dubna 2008 v 15:41 | Reagovat

:)) dobrý :)) bude ještě nějaka povídka???

2 admin admin | 8. dubna 2008 v 20:08 | Reagovat

to máš jasné, že  bude :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama